נשמח לעמוד לשירותכם ולייעץ בכל עת!

לשמור על בריאות השיניים שלנו היא אחד הדברים החשובים החכמים ביותר לעשות. לא רק שאנו שומרים עליהן לבנות ומצוחצחות, אלא גם מונעים מחלות כמו עששת וחורים. שיניים בריאות ויפות מאפשרות לנו להיות יותר בטוחים בחיוך שלנו ולא לפחד לחשוף שיניים. בן אדם שמחייך יותר לא רק שאנשים ירצו להיות יותר בחברתו, גם הוא ירגיש יותר טוב – מחקרים רבים הראו ששמירה על חיוך גם בלי סיבה מסוימת, מעלה את רמות האוקסיטוצין (הורמון השמחה/אהבה) וגורם לנו להיות שמחים יותר. אך גם אם נשמור על בריאות השיניים שלנו ונצחצח פעמיים ביום, בעקבות חבלה או תאונה שאין לנו עליהן שליטה, השיניים שלנו עלולות להיפגע, להיסדק ואף ליפול.

 

להחזיר את החיוך בהשלמות שיניים קדמיות לאחר חבלה

השיניים הקדמיות שלנו הן גם הראשונות לקבל מכה בשל מיקומן הבולט והחשוף וכן הם הדקות ביותר מבין השיניים. לצערנו שבר בשן קדמית הוא דבר שקשה מאוד להסתיר. לרובנו אם יקרה דבר שכזה, ככל הנראה לא נרצה להמשיך ולחייך בזמן הקרוב. אבל אין סיבה להתחיל לדמיין את העתיד שלכם נטול תמונות ומפגשים חברתיים, השלמות שיניים קדמיות לאחר חבלה הן טיפול שיניים פשוט שרופא מומחה יכול לבצע בקלות. עם הטכנולוגיה הרפואית המתקדם של ימינו, אפשר לשחזר את השיניים למראה טבעי מושלם שלא יוכלו לחשוב בכלל שמדובר בהשלמה. במקרים של שברים וסדקים שמלווים בכאב עז, יש לפנות למרפאה באופן מידי לאבחון וטיפול רפואי, וככלל במקרה של בעיה רפואית, גם אם ניתן להתגבר על הכאב.

 

טיפול בשברים בלי לשבור קופות חיסכון

אם אתם חוששים מהוצאות כבדות של הטיפול ומעדיפים להישאר עם שבר בשן קדמית, כדאי שתחשבו שוב. אין סיבה לא להגיע לטיפול כשהמחיר נמוך בהרבה ממה שאתם מדמיינים. השלמות שיניים קדמיות לאחר חבלה הן טיפול נפוץ מאוד שרופאי שיניים מבצעים לעיתים תכופות ולכן התהליך קצר ולא מסובך ובהתאם לא עולה כמו טיפולים מורכבים. במרכז לרפואת שיניים בהנהלתה של ד”ר קלריסה מורגן נשמח להעניק לכם טיפול השלמת שיניים מקצועי ומסור יחד עם הסברים מפורטים על התהליך ובמחיר נוח לכל כיס. מוזמנים ליצור קשר עוד היום לקביעת תור או לייעוץ רפואי וקוסמטי.