נשמח לעמוד לשירותכם ולייעץ בכל עת!

מה טיפולי האסתטיקה המומלצים עבור הפנים?

חומצה היאלורונית היא אחד החידושים הנהדרים והפופולאריים בתקופה האחרונה, ונעזרים בה מבוגרים וצעירים כאחד. ומה לגבי בוטוקס? גם הוא נחשב לאחד ההליכים האטרקטיביים בכל הגילאים. בואו נסקור את הטיפולים הללו.

חומצה היאלורנית

חומצה היאלורונית היא חומצה שהגוף מייצר מיום היוולדנו באופן טבעי, ונמצא כחומר מאחד בין התאים. עם השנים, היצירה הטבעית של החומצה הזו בגוף הולכת ופוחתת, נוצרים קמטים וירידה של איכות העור. מי שמחפש טיפול טבעי ואופטימאלי להורדת קמטים, זהו טיפול מומלץ מאוד, מכיוון שהוא לא מייצר אלרגיות, תופעות לוואי או זיהומים נוספים.

אנשים רבים מעוניינים לבצע את ההזרקה של החומצה באיזור הקמטים בצידי האף, הקמטים הקטנים בצידי העיניים, וגם בלחיים.

כיצד מתבצע טיפול של הזרקת חומצה היאלורונית?

התהליך מתבצע בהרדמה מקומית, באמצעות חומר מאלחש. הרופא מזריק את הזריקה, החומר סופח נוזלים ומקבל תוך כ-20 ימים את האפקט המקסימלי ההמלצה היא לחזור על הטיפול הזה כל 10-12 חודשים.

מה היתרונות של טיפול באמצעות הזרקת חומצה היאלורונית?

התהליך קצר ואורך בין חצי שעה לשעה, אחריה אפשר להמשיך את היום כרגיל, אפשר לעסוק בפעילות ספורטיבית, לעבוד כרגיל, להתאפר. התהליך אינו כרוך בכאב!

האם יש סיכונים או תופעות לוואי שיש לקחת בחשבון?

אנשים שיש להם בעיות קרישה, כדאי להיבדק וייתכן כי יתפתחו אצלם שטפי דם מסיביים יותר, מעבר לכך לא ידוע על סיכונים נוספים.

מבחינת תופעות לוואי, אחד היתרונות בהזרקה זו היא כי תופעות הלוואי היחידות עשויות להיות שטפי דם קלים מאוד אשר נספגים תוך יומיים שלושה.

המלצה מס’ 2 – בוטוקס

בוטוקס הוא סוג של רעלן שמיוצר על ידי חיידק שהתגלה בסוף המאה ה-19. הרעלן הזה בעצם מבטל את הגירוי העצבי באיזור אליו הוא מוזרק, משתק את השריר וגורם לטשטוש קמטים כתוצאה מהרפיית השריר. הבוטוקס יעיל לטשטוש והעלמת קמטים, והרעלן פעיל בכמויות קטנות מאוד אשר לא משפיעות על מערכת הדם או על הגוף כלל מבחינת הרעל.

חשוב לציין שאת התוצאות של טיפול הבוטוקס נוכל לראות תוך בערך שבעה ימים מהטיפול, ומומלץ לא לעסוק בפעילות גופנית כ-48 שעות לאחר הטיפול.

למי זה מתאים?

הטיפול מתאים לגילאי 30-65, לטשטוש קמטים קלים. יש כאלו שנוטלים בוטוקס כבר לפני גיל 30, כאשר במקרה הזה יש גישה אחת שאומרת, כמה שיותר מוקדם יותר טוב. הגישה השניה אומרת שלהתחיל מוקדם מדי ייצר אפקט הפוך מהרצוי.

למי זה לא מתאים?

אנשים החולים במחלות שקשורות למערכת העצבים או נוטלים תרופות שמשפיעות על מערכת העצבים. לנשים בהיריון גם מומלץ להמתין עם הבוטוקס.

כל כמה זמן כדאי לבצע את הטיפול?

תוך ארבעה עד שישה חודשים יש לחזור על הטיפול, זה בעצם הזמן שלוקח לשריר לשוב לפעילותו של לפני ההזרקה.

היכן בפנים נהוג להזריק בוטוקס?

בצידי העיניים, במצח, בין הגבות, בצידי הפה והאף.

בכל מקרה יש להתייעץ עם רופאים מומחים בנושא, לפני שמחליטים לבצע כל טיפול אסתטי בפנים.