נשמח לעמוד לשירותכם ולייעץ בכל עת!

יישור שיניים מהווה דרך מהפכנית לקבל שיניים ישרות וחיוך אסתטי וסימטרי. ההליך היה נפוץ בעיקר בקרב ילדים ומתבגרים, אך כיום גם מבוגרים יכולים ליהנות מחיוך יפיפה. יישור שיניים למבוגרים מאפשר ליישר את השיניים באמצעים מיוחדים שאינם בולטים לעין. אם גם אתם שוקלים לעבור הליך שכזה – המידע הבא על השיטות הזמינות לכם לקבל החלטה.

מהו יישור שיניים לונגיאלי

יישור שיניים לינגואלי היא טכניקת יישור שיניים מהפכנית המשתמשת בטכנולוגיה מודרנית כדי לעצב מחדש את השיניים באופן בלתי נראה.

זוהי חלופה לפלטה מסורתית, מה שאומר שהיא אינה דורשת חלקי מתכת או חוטים. והחלק הכי טוב ביישור שיניים לונגיאלי ברמת גן הוא שאתה לא צריך שום טיפול פולשני כמו ניתוח, שלא לדבר על הסיכון לסיבוכים ותופעות לוואי.

לפרטים על יישור שיניים לונגיאלי רמת גן אתם מוזמנים להשאיר פרטים בטופס צור קשר כאן למטה

שיטות יישור שיניים למבוגרים

תחום האסתטיקה האוראלית התפתחה בצורה חסרת תקדים בשני העשורים האחרונים. הודות לכך, קיימות מספר שיטות יישור שיניים שמתאימות למבוגרים שמביאות לתוצאות מדהימות:

יישור שיניים לינגואלי

שיטה שבה מדביקים על חלקן האחורי של השיניים סמכים (קוביות יישור) לתקופה של שנה וחצי עד שנתיים. השיטה הייחודית הזו מאפשרת לטפל במגוון ליקויי סגר פה, והיא מתאימה במיוחד לאלו שאינם מעוניינים להשתמש בגשר שניתן לראותו.

סמכים שקופים

השיטה מעלה היא שיטה שבה מדביקים סמכים על החלק הפנימי של השיניים. בניגוד לשיטה הזו, סמכים שקופים סטנדרטיים מותקנים על חלקן הקדמי של השיניים. היתרון של הסמכים האלו הוא שהם שקופים, וכמעט לא נראים לעין. אולם, בשיטה הזו משתמשים בחוטים שמחברים בין הסמכים, והחוטים האלו יחסית בולטים לעין.

אינסיגניה (INSIGNIA)

שיטה חדשנית ומהפכנית שבה הרופא המטפל מרכיב סמכים וחוטים שמותאמים באופן מדויק לשיני המטופל. בניגוד לסמכים מסורתיים, בשיטת האינסיגניה מתאימים לשיני המטופל סמכים אינדיבידואליים. כלומר, על כל שן מודבק סמך שונה שמתאים לו. באמצעות צילומי הדמיה והכנת מטבעים של שיני המטופלים, ניתן להכין סמכים אישיים לכל שן.

קשתיות שקופות

שיטה יישור שיניים למבוגרים שבה מתקינים פלטות שקופות נשלפות על השיניים. הפלטות עשויות מחומר תרמופלסטי, ומחליפים אותן מדי כמה שבועות. ההחלפה מתבצעת כדי להתאים את הפלטה לשיניי המטופלים ולמנח העדכני ביותר שלהן. המטרה של הקשתיות השקופות היא להזיז את השיניים בצורה הדרגתית ומחושבת מראש – עד שמקבלים את התוצאה הרצויה.

כמה זמן אורך יישור שיניים?

למרבה הצער, לא ניתן להגדיר מראש כמה זמן יארך יישור השיניים שלכם. כדי לגלות כמה זמן תצטרכו להיות עם מתקן ליישור שיניים, יש לבצע הערכה של תפקוד הפה והפנים, לבצע צילומי פה ופנים, וכן צילום פנורמי וצילומי רנטגן.

בהתאם למצב השיניים וחלל הפה שלכם, ניתן יהיה להתאים לכם את שיטת היישור השיניים המתאימה לכם ביותר. באופן כללי, יישור שיניים למבוגרים אורך בין חודשים ספורים לעד שנתיים. במקרים חריגים, ייתכן ויהיה צורך בזמן נוסף, או בהליכים כירורגיים לתיקון מצב השיניים.

השיטות השונות נבדלות זו מזו גם מבחינת מחיר. יישור שיניים בסיסי עולה כמה אלפי שקלים, ושיטות מתקדמות יכולות לעלות גם כמה עשרות אלפי שקלים. הדבר החשוב ביותר הוא שתפקידו את השיניים שלכם בידיו של רופא שיניים מקצועי ומוסמך. לאחר בדיקות יסודיות והתייעצות עם רופא, תוכלו להחליט איזו שיטת יישור שיניים מתאימה לכם ותביא לכם את החיוך המיוחל.